Fotoblogas
Įsimintiniausios 2016 m. vestuvių akimirkos
Gruodžio 30, 2016
2016-ieji man asocijuojasi su sodrumu ir branda. Saulės nutvieksto miško žaluma, raudonas vynas, mėlynas Nidos dangus ir ramia pilnatve bei meile spinduliuojančios poros, žibančiomis akimis besimėgaujančios vestuvių diena. Fiksuojant jų meilės akimirkas akys žibėdavo ir man. Kiekviena pora skirtinga, bet visos panašios savo jaukumu ir įkvepiančiu tarpusavio ryšiu. Noriu joms visoms padėkoti, kad pasirinko mus įamžinti savo vestuvių dieną.
Vestuvių dienos magiją kartu kuria ir didelė komanda savo pastangomis, idėjomis, kruopštumu ir meile savo darbui. Tuo mane ir žavi vestuvės. Tai ne tik dviejų žmonių sąjunga, bet ir galimybė sutikti fantastiškai talentingus savo srities profesionalus. Laukiu kiekvieno tokio susitikimo su vestuvių planuotojomis, dekoratoriais, floristais, vedančiaisiais, vizažistėmis, videografais, dvarų šeimininkais, su kuriais sieja šiltas ir stiprus ryšys. Šie žmonės uždega savo energija ir atsidavimu, naujomis idėjomis. Dirbant su jais ore sklando gera energija.
Šia energija noriu pasidalinti ir su jumis. 2016 metų mieliausios vestuvių akimirkos - paskutinę šių metų dieną. Gera vėl ir vėl peržiūrėti ir pasidžiaugti kartu nueitu keliu. Noriu padėkoti visiems jums, nes tik Jūs verčiate dar labiau tobulėti ir atrasti naujų spalvų.
Ačiū, kad šiais metais ėjome kartu. Tegul kiekviena pabaiga būna naujo pradžia.
Jūsų - Rūtos Rylaitės fotografija
P.S. Nekantriai laukiu susitikimų, nuotykių ir kelionių su mūsų 2017 jaunaisiais ♥.
Tau gali patikti