Apie mus

Sveiki, esame Rūta ir Andrius. Savo meilę vienas kitam papildome meile fotografijai. Abu stengiamės išnaudoti savo jaunatvišką entuziasmą ir savo kūryboje nepailsdami siekiame sukurti tokią estetiką, kuri priverstų nusišypsoti, sukeltų šiltus jausmus ir pasigerėjimą.
Esame du žmonės, turintys bendrą tikslą, tačiau vis dėlto einame savo individualiu meninių ieškojimų keliu.
Andrius apie Rūtą:
tai mergina, kuri fotografuodama jaučiasi pakylėta. Tai jos aistra, saviraiškos laisvė, gyvenimo būdas. Rūta turi nuostabią dovaną generuoti idėjas – ji piešia savo sugalvoto kadro vizijas, eskizuoja. Ji nuolat ieško nenuvalkiotų, savitų siužetų, mąsto apie kiekvieną fotosesiją atskirai, skiria didžiulį dėmesį detalėms.
Kadangi Rūta nuoširdžiai bendrauja su kiekvienu, net ir ką tik sutiktu, žmogumi, fotosesijoje nuotaika visada būna puiki. Žmonės tai vertina.
Rūta apie Andrių:
Andrius – mano dešinioji ranka. Tai žmogus, savo meninį skonį lavinęs nuo pat vaikystės. Nors fotografija susidomėjo vėliau, tačiau tikrai aišku, jog jo galimybėms mokytis nėra ribų. Puikūs piešėjo įgūdžiai padeda jam surasti gerai apgalvotas kompozicijas.
Manau, kad mums sekasi dėl to, jog mes papildome vienas kito pastangas. Andrius niekada per daug nekeis mano kūrybinių idėjų, tačiau “iš užančio” visuomet ištrauks kadrą su puikiai perteikta emocija ar akimirka iš užkulisių.